| BREND VEŠ MAŠINE | CANDY |
|---|---|
| KAPACITET | 10 kg |
| BROJ OBRTAJA | 1600 |
| ENERGETSKA KLASA | A |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
CANDY RO 16106DWMT/1-S mašina za pranje veša
52.030,00 rsd
Nema na zalihama
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Opis proizvoda: | • Inverter motor: Dugovečnost, tihi rad i smanjena potrošnja energije. • Quick&Clean tehnologija: Efikasno pranje u kraćem vremenu uz uštedu resursa. • KG Detector: Automatsko prilagođavanje ciklusa prema količini veša. • Ova mašina za pranje veša kombinuje veliki kapacitet, napredne funkcije i pametne tehnologije koje čine proces pranja efikasnijim, bržim i praktičnijim. • Uz mogućnost prilagođavanja programa i povezivanje sa aplikacijom, idealan je izbor za moderne porodice koje traže pouzdan i ekonomičan uređaj. |
| Kapacitet: | 10 kg |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1600 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | A (1.3.2021.) |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Odloženi start/kraj: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | • Quick&Clean tehnologija • Easy Iron Plus • Snap & Wash • KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) • Taster za regulaciju brzine centrifuge • Taster za regulaciju temperature • Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C • Dodatne opcije: dodatno ispiranje, pretpranje, hygiene • Zaštita od izlivanja pene • Senzor stabilnosti tokom centrifuge • hOn – Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže • Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije • Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Special 39 minuta (pranje manje zaprljane odeće na 40°C, pun kapacitet) Mix 59 minuta (pranje srednje zaprljane odeće na 40°C, pun kapacitet) Perfect pamuk 59 minuta (savršeni rezultati pranja pri nižim temperaturama) Higijenski PLUS 59 minuta (antibakterijski efekat na 60°C, sa ciklusom vodene pare) Delikatni 59 minuta (za osetljivi pamuk, sintetiku i mešane materijale) ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) Easy Iron PLUS 39 minuta (ciklusi vodene pare do 39 minuta, bez pranja) Standardni programi: Standardni programi za pamuk i sintetiku Beli veš (pamuk do 90°C) Delikatni program za vunu i svilu AutoClean program za automatsko čišćenje bubnja Više od 30 dodatnih programa se može preuzeti putem hOn aplikacije |
| Potrošnja vode: | 51 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije: | 51 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke: | 78 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 60 x 85 x 58 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8059019044798 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





