| BREND VEŠ MAŠINE | CANDY |
|---|---|
| BROJ OBRTAJA | 1600 |
| KAPACITET | 10 kg |
| ENERGETSKA KLASA | A |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
CANDY RO16106DWMCT/1-S masina za pranje vesa
41.530,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Model | RO16106DWMCE/1-S |
| Tip | Samostojeca |
| Broj obrtaja | 1600 |
| Kapacitet | 10kg |
| Dimenzije | (ŠxVxD) 60 x 85 x 58 cm |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo |
Brzi programi
Svakodnevni 39 minuta – savršeni rezultati pranja, do pola kapaciteta
Mix 59 minuta – brzo pranje na 40°C, do 14 kg odjednom
Perfect pamuk 59 minuta – brzo pranje A klase za veoma zaprljan pamuk
Higijenski 59 minuta – antibakterijski efekat na 60°C
Sportski program 29 minuta – za sportsku odeću odmah nakon treninga
Delikatni 59 minuta – za osetljivi pamuk, sintetiku i mešane materijale
ECO 14-30-44 minuta – 3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš
Standardni programi
Standardni programi za pamuk i sintetiku
Beli veš – pamuk do 90°C
ECO program – na 20°C postiže efekat pranja 40°C, zahvaljujući Mix Power System+
Delikatni program za vunu i svilu
AutoClean program za automatsko čišćenje bubnja
Speed Drive inverterski motor
Simply-Fi – mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže
Više od 30 dodatnih programa se može preuzeti putem Simply-Fi aplikacije
Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije
Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije
Snap & Wash – ekskluzivna funkcija omogućava da na osnovu slike veša mašina sama prepozna i izabere idealan brzi program pranja u trajanju do 59 minuta putem Wi-Fi mreže
Displej TXT – za maksimalnu jasnoću prilikom izbora programa, prikazuje opise izabranih programa
Odložen start do 24 h
KG Detector – automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša od 1 kg do punog kapaciteta
Quick & Clean tehnologija – koncentrovana mešavina vode i deterdženta ubrizgava direktno na veš, čime pojačava efikasnost čak i kod pranja na nižim temperaturama
Easy Iron tretmani vodenom parom – osvežavaju veš i smanjuju gužvanje do 80% manje prevoja nakon tretmana
Komfor – veća i viša vrata za lakše punjenje i pražnjenje + inovativna tastatura postavljena na vrhu vrata za bolju preglednost
Taster za regulaciju brzine centrifuge
Taster za regulaciju temperature
Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C
Dodatno ispiranje, pretpranje i higijena
Zaštita od izlivanja pene
Senzor stabilnosti tokom centrifuge
|
| Zakonska saobraznost | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





