| BREND VEŠ MAŠINE | VOX |
|---|---|
| ENERGETSKA KLASA | D |
| BROJ OBRTAJA | 1200 |
| KAPACITET | 8 kg |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
VOX WM1288-SAT2T15D mašina za pranje veša
32.610,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Kapacitet: | 8 kg |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1200 obr/min |
| Energetski razred: | D (1.3.2021.) |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Automatsko doziranje deterdženta: | Da |
| Odloženi start/kraj: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | • Zaštita od prelivanja • Sistem za kontrolu rada • Sistem za prepoznavanje kvarova • Sistem za kontrolu balansa • Pretpranje • Displej • Audio signalizacija • Dodatna funkcija pare • Displej osetljiv na dodir • Prikaz preostalog vremena |
| Brzi program: | do 15 min |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Obojeni pamuk Pamuk 60°C Osetljivo 30°C Džins/Tamno 30°C Brzi 15 minuta/30°C Ispiranje Sintetika 40°C Alergijski Pamuk 20°C Pamuk pretpranje ECO 40-60 Miks 40°C Brzo 60 minuta/60°C Spin Vuna 30°C |
| Potrošnja vode: | 48 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije: | 73 kWh kroz 100ciklusa |
| Nivo buke: | 77 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.7 x 84.5 x 52.7 cm |
| Masa (Neto): | 62.5 kg |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 64.1 x 88.1 x 57.7 cm Težina pakovanja: 64 kg |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





