| BREND VEŠ MAŠINE | TESLA |
|---|---|
| ENERGETSKA KLASA | D |
| BROJ OBRTAJA | 1400 |
| KAPACITET | 8 kg |
| PRANJE I SUŠENJE | Da |
TESLA WW86492M mašina za pranje i susenje veša
52.650,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Kapacitet pranja: | 8 kg |
| Kapacitet sušenja: | 6 kg |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Inverter motor: | Ne |
| Energetski razred: | D (1.3.2021.) |
| Odloženi start: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | Tiho sušenje |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Brzi 15 minuta ECO 40-60°C Higijenski Vuna Babi program 20°C Samo sušenje Miks, Pamuk Čišćenje bubnja Pranje i sušenje Ispiranje + centrifuga |
| Nivo buke: | 72 dB |
| Potrošnja vode: | 48 l po ciklusu pranja 90 l po ciklusu pranja i sušenja |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Potrošnja električne energije: | 47 kWh kroz 100 ciklusa pranja 307 kroz 100 ciklusa pranja i sušenja |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.5 x 85 x 47.5 cm |
| Masa (Neto): | 65 kg |
| Način sušenja veša: | Kondenzaciono sa toplotnom pumpom |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.




