| BREND VEŠ MAŠINE | MESKO |
|---|
MESKO MS8053 mašina za pranje veša
8.820,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Camry mašina za pranje veša MS8053 | |
| Mini veš mašina | |
| Kapacitet pranja | do 3 kg |
| Kapacitet centrifuge | do 1kg |
| Max. snaga pranja | 400 W |
| Max. snaga centrifuge | 580 W |
| Lagana, jednostavna mašina | |
| Program pranja (15 min.) | |
| Mala potrošnja vode i struje | |
| Odvodno crevo | |
| Jednostavna za upotrebu | |
| Idealno za male stanove, vikendice, tokom putovanja | |
| Spoljašnje dimenzije | 360 x 370 x 530 mm |
| Unutrašnje dimenzije | 320 x 330 x 260 mm |
| Boja | bela/plava |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.

