| BREND VEŠ MAŠINE | ELECTROLUX |
|---|---|
| BROJ OBRTAJA | 1400 |
| KAPACITET | 8 kg |
| ENERGETSKA KLASA | A |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
ELECTROLUX EW7F3484UE masina za pranje vesa
68.860,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Model | EW7F3484UE |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Dimenzije | Visina: 847 mcm Širina: 596 mm Dubina: 601 mm |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo | Karakteristike Tip motora: Inverter motor Način punjenja: Frontalno Potrošnja energije na 100 ciklusa: 42 kWh Potrošnja vode po ciklusu: 42 l Trajanje programa: 3h 35min Klasa efikasnosti centrifugiranja: B Nivo buke: 74 dB Klasa emisije akustične buke: B Funkcije SensiCare+: Sistem optimizacija ciklusa prema težini, ušteda 40% SteamCare tehnologija: Parni programi osveženja Vortex sistem mlaznica SoftPlus integrisan u program WOOLMARK Blue certificate Odlozen početak Time Manager FlowMeter Roditeljsko zaključavanje Programi QuickCare 69 minuta Pamuk Sintetika Delikatno Vuna / Svila Brzi 20 minuta Osveženje parom Ispuštanje vode Ispiranje Sportska odeća Funkcionalna odeća Higijenski Eco 40-60 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.




