| BREND VEŠ MAŠINE | AEG |
|---|---|
| ENERGETSKA KLASA | D |
| KAPACITET | 10 kg |
| BROJ OBRTAJA | 1600 |
| PRANJE I SUŠENJE | Da |
AEG LWR85165O masina za pranje i susenje vesa
106.420,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Opis proizvoda: | • PowerClean koristi tehnologiju prethodnog mešanja kako bi osigurao ravnomernu raspodelu deterdženta na predmetima, što dokazano omogućava potpuno uklanjanje mrlja za manje od jednog sata. • SpecialCare Wash-to-Dry prilagođava se svakoj vrsti tkanine za nežno, ali efikasno čišćenje. • UniversalDose je jedinstveni deo dizajniran za PODS® kapsule koji koristi prilagođene mlaznice vode za omekšanje, probijanje i potpuno otapanje PODS®-a, aktivirajući ih 60 % brže, u odnosu na stavljanje u bubanj. • Steam Refresh neutrališe neugodne mirise i smanjuje nabore na odevnim predmetima, čak i na osetljivoj odeći za samo 25 minuta, sve bez pranja. |
| Kapacitet pranja: | 10 kg |
| Kapacitet sušenja: | 6 kg |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1600 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | D (1.3.2021.) |
| Odloženi start: | Ne |
| Funkcije i karakteristike: | • Sistem ispiranja bez pjene • Zaštita od poplave • PowerClean • SpecialCare Wash-to-Dry p |
| Programi: | Eco 40-60 Pamuk Sintetika Osetljivo Vuna Ručno pranje Odeća korišćena na otvorenom Čišćenje mašine Quick 20 Wash&Dry 60 Power Clean Higijenski Ispiranje Centrifuga/ odvođenje |
| Boja: | Bela |
| Nivo buke: | 76 dB |
| Potrošnja vode: | 47 l po ciklusu pranja 75 l po ciklusu pranja i sušenja |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Potrošnja električne energije: | 51 kWh kroz 100 ciklusa pranja 307 kWh kroz 100 ciklusa pranja i sušenja |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.7 x 84.7 x 63.1 cm |
| Masa (Neto): | 83 kg |
| Način sušenja veša: | Kondenzaciono sa grejačem |
| Pakovanje: | Težina pakovanja: 84 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 7332543984374 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.




