| BREND VEŠ MAŠINE | ELECTROLUX |
|---|---|
| BROJ OBRTAJA | 1400 |
| KAPACITET | 8 kg |
| ENERGETSKA KLASA | A |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
ELECTROLUX EW6F1481E Mašina za pranje veša
46.960,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Brend | Electrolux |
| Kapacitet | 8 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obr/min |
| Inverter motor | Da |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Wi-Fi | Ne |
| Odloženi start/kraj | Da |
| Brzi program | do 15 min |
| Funkcije i karakteristike |
Zaštita od izlivanja
Bezbednosno zaključavanje za decu
|
| Programi |
Pamuk
Sintetika
Delikatno
Vuna
Brzi 14 minuta
Ispuštanje vode
Ispiranje
Sport
Svila
Higijenski
Eco 40-60
|
| Potrošnja vode | 43 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije | 47 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 75 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.6 x 84.7 x 54.7 cm |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ELECTROLUX EW6F1481E Mašina za pranje veša Mašine za pranje veša |
| Model | 20775 |
| Uvoznik | MISON DOO BEOGRAD(ZEMUN) |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.




