| BREND VEŠ MAŠINE | GORENJE |
|---|---|
| BROJ OBRTAJA | 1400 |
| ENERGETSKA KLASA | A |
| KAPACITET | 11kg |
| PRANJE I SUŠENJE | Ne |
GORENJE WNS114A3TWIFI mašina za pranje veša
61.130,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Opis proizvoda: | • Inverter PowerDrive motor – tih i veoma efikasan motor dizajniran da osigura dug radni vek a da pritom uštedi električnu energiju. • SteamTech tehnologija omogućava tretman parom na kraju izabranog programa što značajno smanjuje gužvanje, mirise i bakterije pa je moguće pranje i bez omekšivača. • TotalAquaStop sigurnosna funkcija 100 % štiti dom od curenja vode na mašini i na cevi tako što automatski prekida dovod vode. DrumClean program eliminiše sve bakterije unutar mašine i obezbeđuje svežinu. • Posebno osmišljen program za pranje košulja ShirtsSteam osigurava da košulje budu temeljno čiste i znatno manje izgužvane. |
| Kapacitet: | 11 kg |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | A (1.3.2021.) |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Odloženi start/kraj: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | • StableTech stranice mašine • Učinak ceđenja: B • Zapremina bubnja: 68 l • WaveActive bubanj • Inverter PowerDrive motor bez četkica • Wi-Fi upravljanje • ConnectLife • Elektronsko upravljanje sa LED ekranom • Osvetljenje bubnja • SteamTech – parni generator • Glatka vrata • AdaptTech: Memorizing intelligent system • SoftSound zvučni signal • Personalizovana podešavanja za sve programe • Senzor nivoa vode • Temperature sensor • Senzor težine • Senzor pene • Dozirna posuda sa tri pregrade • Potpuni Aqua STOP • Zaštita od poplave • Sigurnosno zaključavanje • NormalCare pranje • TimeCare pranje • Podešavanje kraja pranja • Pumpa stop • Brzo pranje • Pauza • Čuvanje ličnih podešavanja • Dodavanje odeće • Visok nivo vode • Podešavanje temperature • Mogućnost isključivanja centrifuge • Jednostavno peglanje • Pretpranje |
| Brzi program: | do 30 min |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Osnovni programi: Pamuk Mix sintetika Vuna/ručno pranje Posebni programi: Stain ExtraHygiene Eco 40-60 Brzo pranje 20′ Košulje Sportska odeća PowerWash 59′ Dodatni programi pranja: SterilTub – antibakterijski program Ispiranje/omekšavanje Ceđenje/ispuštanje vode |
| Potrošnja vode: | 49 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije: | 37 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke: | 76 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 60 x 85 x 61 cm |
| Masa (Neto): | 78.9 kg |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 64 x 89 x 69 cm Masa pakovanja: 80.4 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 3838782858567 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





