| BREND VEŠ MAŠINE | CANDY |
|---|---|
| KAPACITET | 7 kg |
| BROJ OBRTAJA | 1400 |
| ENERGETSKA KLASA | E |
| PRANJE I SUŠENJE | Da |
CANDY CSOW 4746TWMB5-S mašina za pranje i susenje veša
46.280,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Opis proizvoda: | • Quick & Clean tehnologija koncentrovanu mešavinu vode i deterdženta ubrizgava direktno na veš, čime pojačava efikasnost čak i kod pranja na nižim temperaturama. • Active Motion System pojačava efikasnost pranja tako što povećava brzinu okretanja u raziličitim intervalima pranja. • Stop & Load – Mogućnost dodavanja veša do 14 minuta nakon početka pranja. • Auto pranje i sušenje (mogućnost pranja i sušenja do 5 kg veša odjednom, u ciklusu bez prekida). |
| Kapacitet pranja: | 7 kg |
| Kapacitet sušenja: | 4 kg |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | E (1.3.2021.) |
| Wi-Fi: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | • WiFi + Bluetooth • Senzorsko sušenje (automatski prekida sušenje prema nivou vlage u bubnju) • Vremenski programi sušenja (30 – 120 min.) • AUTO pranje i sušenje u jednom ciklusu • KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) • Taster za regulaciju brzine centrifuge • Taster za regulaciju temperature • Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C • Odloženi start do 24h • Dodatne opcije: Pretpranje, Dodatno ispiranje, Hygiene • Zaštita od izlivanja pene • Senzor stabilnosti tokom centrifuge • hOn – Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže • Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije • Interaktivni izbor idealnog programa pranja ili sušenja putem aplikacije |
| Boja: | Bela |
| Programi: | 7 brzih programa: Special 49 minuta (pranje manje zaprljane odeće na 40°C, pola kapaciteta) Mix 59 minuta (brzo pranje na 40°C, do 8 kg odjednom) Perfect pamuk 59 minuta (brzo pranje za zaprljan obojen pamuk) Delikatni 59 minuta (za osetljivi pamuk, sintetiku i mešane materijale) ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) Standardni programi: Standardni programi za pamuk i sintetiku Beli veš (pamuk do 90°C) Ručni delikatni program za vunu i svilu 3 programa sušenja za pamuk, sintetiku i vunu (senzorski ili vremenski program) AutoClean program za automatsko čišćenje bubnja |
| Nivo buke: | 74 dB |
| Potrošnja vode: | 41 l po ciklusu pranja 67 l po ciklusu pranja i sušenja |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Potrošnja električne energije: | 45 kWh kroz 100 ciklusa pranja 267 kWh kroz 100 ciklusa pranja i sušenja |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 60 x 85 x 44 cm |
| Način sušenja veša: | Kondenzaciono sa grejačem |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8059019086200 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





