| BREND VEŠ MAŠINE | BOSCH |
|---|
Mašina za pranje veša Bosch WAN28270BY širina 60cm/kapacitet 8kg/obrtaja 1400-min
68.040,00 rsd
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 59 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Programi | – Program za sportsku garderobu – Program za košulje – Funkcija uklanjanja kamenca – Program za vunu – Moguće hladno pranje – Pretpranje – Program za pamuk – Program jednostavna nega – Moguće odvojeno regulisanje temperature – Biranje temperature – Start/Pauza sa mogućnošću kasnijeg dodavanja – Ispumpavanje/Centrifugiranje – Ekstra kratak 15min/30min – Voda plus – Pretpranje – varioSpeed – Broj obrataja – Dodatno ispiranje – Brzo/Mešano – Košulje/bluze – Tamni veš – Sport/Fitness – Temperatura |
| Funkcije | – Funkcija Iron Assist smanjuje zgužvanost veša do 50% – Active Water Plus funkcija: za visokoefikasnu potrošnju vode čak i kod manjeg punjenja mašine zahvaljujući automatskom detektovanju količine veša. – Speed Perfect funkcija: savršeno čisti za do 65% manje vremena. – Reload funkcija ponovnog punjenja: šta ako zaboraviš komad rublja? Dodaj ga lako u mašinu. |
| Težina | 70.90 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4242005398737 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





