| BREND VEŠ MAŠINE | HOOVER |
|---|---|
| KAPACITET | 8 kg |
| ENERGETSKA KLASA | B |
HOOVER HLE C8TG-S mašina za susenje veša
38.840,00 rsd
Nema na zalihama
- Isporuka od vrata do vrata.
- Iznosimo stare veš mašine.
- Unosimo nove veš mašine.
- Mogućnost montaže nove veš mašine
| Opis proizvoda: | • Najbolji rezultati sušenja zahvaljujući aplikaciji hOn. • Sa All-in-one omogućeno je slobodno mešanje sintetičke tkanine sa pamučnim tkaninama bez brige, što štedi vreme i energiju. • Lakša rutina pranja sa Scan to Care bez pamćenja simbola pranja i grešaka. |
| Kapacitet sušenja: | 8 kg |
| Način sušenja veša: | Kondenzaciono sa grejačem |
| Inverter motor: | Ne |
| Energetski razred: | B |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Odloženi start: | Da |
| Wi-Fi: | Da |
| Funkcije i karakteristike: | • Indikator završetka ciklusa • Woolmark sertifikat • hOn aplikacija • Infiniti bubanj • KG funkcija – reguliše vreme sušenja prema količini veša • Senzorska kontrola vlage • Bluetooth • Ugrađen Wi-Fi • Digitalni displej • Indikator punog rezervoara za vodu • Indikator za čišćenje filtera • Funkcija protiv gužvanja • Memo – memorišite omiljenu kombinaciju programa i dodatnih opcija koje najčešće koristite • Taster za izbor nivoa osušenosti • 4 nivoa senzorskog sušenja |
| Programi: | Program za košulje Program za Vunu Program za obojeni veš Programi sa tajmerom Specijalni program (džins, sportski veš, svila, obojeni, zimske jakne) Program za majice Antialergijski – intenzivan program sušenja sa dodatnim svojstvom uklanjanja alergena Program za osvežavanje odeće i uklanjanje neprijatnih mirisa Extra hygiene – za antibakterijsko dejstvo tokom sušenja Brzi programi 30 / 45 / 59 min (za manju količinu veša) |
| Nivo buke: | 69 dB |
| Potrošnja električne energije: | 561 kWh godišnje |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.6 x 85 x 58.5 cm |
| Masa (Neto): | 36.3 kg |
| Boja: | Bela |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8059019035581 |
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
Podaci o zemlji porekla i uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda.





